ÜRÜNLERİMİZ / TAKIM BAYRAĞI

TAKIM BAYRAĞI


Spor kulüpleri, takımlarını temsil edebilmek için bayrak tasarım çalışmaları yapmaktadır. Firmamız, takım bayrağı üretimi ile tüm spor takımlarının bayraklarını farklı ölçülerde üretmektedir. Spor takımlarının talep ettiği tüm bayrak çeşitlerini, teknolojik sistemlerimizi kullanarak, dijital baskı yöntemi ile hem hızlı hem de kaliteli olarak üretiyoruz.

Firmamız, talepte bulunan tüm takımlar için istenilen sayıda seri üretim yöntemi ile kısa sürede üretimi gerçekleştirerek, takım bayraklarının zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır. Tüm liglerdeki takımlar için bayrak tasarım çalışmalarımızı sürekli yaptığımız için sektörde kazandığımız tecrübe ile kaliteli üretimler yapıyoruz.

Takım Bayrağı Model ve Üretim İşlemleri

Firmamız, spor takımları için bayrak ve flama üretimleri yapmaktadır. Kulüplerin binalarında, stadyumlarda ve çeşitli yerlerde kullanacakları bayrak modelleri birbirinden farklı olabilmektedir. Takım taraftarları, evlerinde ve iş yerlerinde dekorasyon amaçlı olarak da takım bayraklarını kullanabiliyor. Takımlar, çeşitli seremonilerde, karşılıklı ziyaretlerde, misafirlerine takım bayrağı ya da flaması takdim etmektedir.

Firmamız, bunun için bayrak üretimlerini şu hususlara dikkat ederek yapıyor;

  • Kullanım yerine göre model oluşturma,
  • Kaliteli kumaş kullanma,
  • İstenilen ölçülerde tasarlama,
  • Kaliteli dijital baskı,

Üretimlerimizde kaliteye önem veriyor ve tüm bayrak ya da flama çeşitlerinin, yapısal özelliğinde uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlıyoruz.

Spor Takım Bayrakları Üretimi Nasıl Yapılır?

Firmamız, tüm bayrak türleri konusunda alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli elemanları, teknolojik baskı makineleri ile üretim yapmaktadır. Spor takımları tarafından talep edilen tüm bayrak çeşitlerini, yenilikçi teknoloji sistemlerini kullanarak dijital baskı olarak gerçekleştiriyoruz. Üretimlerimizi, tüm yerel ve ulusal takımlar için yapıyor ve istenilen sayıda üretimleri, seri baskı yöntemini kullanarak, teknolojik makinelerimizi ile kısa sürede yapıyoruz. Spor takım bayraklarının üretimlerini, saten kumaş ürünler üzerine kulüp isim ve amblemini basarak gerçekleştiriyoruz. Bazı zamanlar, özel istek üzerine farklı tasarınlarda da kulüp renklerine kullanarak üretimler yapıyoruz.

Takım Bayrağı Ölçüleri Nasıl Belirleniyor?

Spor takımları, firmamızdan farklı ölçü ve tasarımlarda takım bayrağı talebinde bulunmaktadır. Takımlar için bayrak tasarımlarını yaparken, kullanım yeri ve amacına göre en küçük masa bayrağı boyutundan çok büyük ölçülerde olacak şekilde üretimler yapıyoruz. Spor takımları, taraftarlarını heyecanlandırmak için çoğu zaman stadyum tribünlerinde çok geniş alanı kapsayacak şekilde büyük ölçülü bayraklar talep edebilmektedir. Firmamız, talep edilen tüm ölçülerde üretimleri hemen yapmaktadır.

Takım Bayrakları Fiyat Seçenekleri Nelerdir?

Firmamız, tüm bayrak üretimleri için fiyat seçeneklerini oluştururken her zaman en uygun fiyatları belirlemeye çalışmaktadır. Spor takımları için üretilen bayraklarda kullanılan ölçülerin standart dışı oluşu ve bayrak üzerinde istenilen baskı türleri fiyatların çok değişken olmasına neden olmaktadır. Firmamız, sektörde her zaman en uygun fiyat teklifleri vermekte ve fiyat karşılaştırması yapıldığında en uygun fiyatların firmamıza ait olduğu görülebilmektedir. Spor takımlarının talep ettikleri model ve sayıya göre tekliflerimizi hemen veriyoruz.