+90 224 328 40 26
+90 530 265 73 08

Belediye Başkan Adayı ve Aday Adayı Poster ve Afişleri

Belediye Başkan Adayı ve Aday Adayı Poster ve Afişleri

Belediye Başkan Adayı ve Aday Adayı Poster ve Afişleri

 

2019 Türkiye yerel seçimleri 31 Mart 2019 tarihinde ülkemiz sınırları içinde yer alan yerel yönetimlerin belirleneceği seçimdir.
 
Siyasi partiler yerel seçim öncesinde seçim çalışmalarına başlarlar.Partiler aday gösterdikleri belediye aşkan adaylarının kazanmaları için çeşitli seçim faaliyetler gerçekleştirirler.
 
Bunun içinde seçmenin aday gösterilen belediye başkanı adayını tanıması gerekir.Bunun içinde bulunduğu bölgede parti bayrakları,belediye başkanı aday posterleri büyük rol oynar.Seçim dönemlerimde bayraklar,afişler,belediye başkan adayı posterleri caddelerde,sokaklarda seçmenin ilgisini çeker.
 
Bir de belediye başkan adaylarının ve muhtar adaylarının görsellerinin yer aldığı posterler vardır. Posterler, seçmenin kafasında görsel olarak da yer ederler ve daha kalıcı bir tanıtımın yapılmasını sağlarlar.Belediye adayı posterleri de seçmende ilgi çeken materyaller olarak işlev görürler ve yine bayraklar gibi sokaklara, caddelere asılırlar. Bu yolla da belediye başkan adaylarının kim olduğu,seçmen tarafından görülmüş olur. Halka hizmet edecek yeni başkanı, seçmen daha poster ve afişlerden tanımış olur. Görüldüğü gibi bayraklar ve posterler, önemli seçim çalışmalarıdır.
 

Belediye Başkan Adayı Poster Ölçüleri Nelerdir ?

 
İpe dizili başkan adayı poster ölçüleri genelde 50x70 cm ebatında dizi şeklinde hazırlanmaktadır.
Büyük boy olarak hazırlanan poster ölçüleri ise; 200x300 cm, 300x450 cm, 600x900 cm,800x1200 cm ve daha büyük ebatlarda üretimini yapmaktayız.
 
 
Sopalı başkan adayı posterleri ise 70x105 cm ve 100x150 cm ebatında hazırlanmaktadır.
 

Belediye Başkan Aday Adayı Poster Örnekleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Daha farklı ebatlarlada Poster ve Afiş çalışmaları üretimi yapılmaktadır.

© 2015. Tüm hakları Karanfil Bayrak’a aittir.