+90 224 328 40 26
+90 530 265 73 08

Dernek ve Vakıf Bayrak ve Flamaları

  • Dernek ve Vakıf Bayrak ve Flamaları 1
  • Dernek ve Vakıf Bayrak ve Flamaları 2
  • Dernek ve Vakıf Bayrak ve Flamaları 3

Birlik - Vakıf - Oda - Dernek - Kulüp - Enstitüsü Bayrak ve Flamaları

Birlik - Vakıf - Oda - Dernek - Kulüp - Enstitüsü Bayrak ve Flamaları firmamızca imal edilip üretilmektedir. İstenilen her ebatta bayrak ve flama imalatımız vardır. Kumaş kalitesi ve baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri farklılık göstermektedir. İstenilen her kalitede üretim yapılmaktadır.

 

Vakıflara Ait Logolu Bayrak ve Flamalar

Türkiye de bulunan tüm Vakıflara ait logolu bayrak ve flamalar firmamız tarafından istenilen her ebatta ve özellikte kumaş ve kumaş türevi ürünlere baskısı yapılmakta ve her kalitede imal edilip üretilmektedir.

 

TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bayrak ve Flamaları

TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bayrak ve Flamaları firmamızca imal edilip üretilmektedir. İstenilen her ebatta imalatımız vardır. Farklı kumaş cinslerine ( Raşel, Alpaka, Polyester Kumaş, Saten vb. ) baskı yapılmaktadır. Baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri ( Dijital baskı, Emprime Baskı, Fabrikasyon, Serigrafi vb. ) farklılık göstermektedir.

 

TOBB Akredite Oda Bayrak ve Flamaları

TOBB Akredite Oda Bayrak ve Flamaları firmamızca imal edilip üretilmektedir. İstenilen her ebatta imalatımız vardır. Farklı kumaş cinslerine ( Raşel, Alpaka, Polyester Kumaş, Saten vb. ) baskı yapılmaktadır. Baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri ( Dijital baskı, Emprime Baskı, Fabrikasyon, Serigrafi vb. ) farklılık göstermektedir.

 

TŞOF Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Bayrak ve Flamaları

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Bayrak ve Flamaları firmamızca imal edilip üretilmektedir. Flamalara her şehrin kendi adı yazılmaktadır. İstenilen her ebatta imalatımız vardır. Farklı kumaş cinslerine ( Raşel, Alpaka, Polyester Kumaş, Saten vb. ) baskı yapılmaktadır. Baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri ( Dijital baskı, Emprime Baskı, Fabrikasyon, Serigrafi vb. ) farklılık göstermektedir. İstenilen her kalitede imalatımız vardır.

© 2015. Tüm hakları Karanfil Bayrak’a aittir.