+90 224 328 40 26
+90 530 265 73 08

Üniversite ve Okul Bayrak ve Flamaları

Üniversite ve Okul Bayrak ve Flamaları

Üniversite ve Okullara ait Bayrak ve Flamalar

Başta Üniversiteler olmak üzere birçok Resmi veya özel okullara her türlü bayrak ve flama imalatı yapılmaktadır. Kollej, anaokulu gibi diğer eğitim kurumlarına da bayrak ve flama üretimi yapılmaktadır.
 
Üniversitelere Ait Bayrak ve Flamalar
Üniversitelere ait Üniversite logolu her türlü tanıtıcı bayrakların yanı sıra tela kaplamalı makam bayrakları, süsleme amaçlı kullanılan kırlangıç ve üçgen bayraklar, dış mekan gönder direği bayrakları ile bina süslemelerinde kullanılan büyük boyutlu bayrak ve flamalar firmamızca kaliteli olarak imal edilip üretilmektedir.
 

Milli Eğitim Bakanlığı Kurum Flamaları

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda ve eğitim merkezlerinde kullanılan flamalardır.Saten kumaşa çift kat baskı yapılır.Flamanın iki yüzüde farklı tasarıma sahip olup ön yüzünde kırmızı zemin üzerine Milli Eğitim Bakanlığı'nın logosu yer alıp hemen altında ise kurum adına ve kuruluş tarihine yer verilir.Flamanın arka yüzünde ise bakanlığın rengi ile kurumun renginden oluşan üçgen şeklinde tasarlanan iki renkten oluşur.


Okullara Ait Bayrak ve Flamalar - Resmi ve Özel Okullar
Resmi ve özel okullara ait ( Kolej, Anaokulu, Kreş  vb.) logolu her türlü tanıtıcı bayrakların yanı sıra tela kaplamalı makam bayrakları, süsleme amaçlı kullanılan kırlangıç ve üçgen bayraklar, dış mekan gönder direği bayrakları ile bina süslemelerinde kullanılan büyük boyutlu bayrak ve flamalar firmamızca kaliteli olarak imal edilip üretilmektedir.
 
Kreş ve Gündüz - Gece Bakımevi Bayrak ve Flamaları
Kreşler, gündüz ve gece bakım evlerine ait logolu her türlü tanıtıcı bayrakların yanı sıra tela kaplamalı makam bayrakları, süsleme amaçlı kullanılan kırlangıç ve üçgen bayraklar, dış mekan gönder direği bayrakları ile bina süslemelerinde kullanılan büyük boyutlu bayrak ve flamalar firmamızca kaliteli olarak imal edilip üretilmektedir.

© 2015. Tüm hakları Karanfil Bayrak’a aittir.