+90 224 328 40 26
+90 530 265 73 08

T Masa Bayrağı

T Masa Bayrağı

Kullanım alanlarına ve üstlendiği misyonlara göre pek çok çeşide ayrılan bayrak modelleri, kullanıldıkları özel kuruluşların ve devlet kurumlarının yüzü olmasının yanı sıra iyi de bir reklam aracıdır. 

Özel sektör ve kamu kurumlarının vazgeçilmez aksesuarlarından olan bayrakların özellikle resmi dairelerin ve idarecilerin masaları üzerinde yer alanlarına da masa bayrakları adı verilir. 
Masa Bayrağı Kurum, kuruluş veya firmanızın tanıtımına yönelik bir masa aksesuarı olarak kullanılmaktadır.

Bu bayraklar, polyester ve saten kumaşlara; serigraf, empirme baskı ve dijital baskı teknikleri ile çift yönlü olarak basılır ve metal direklere asılı olarak masa üstlerinde kullanılır. 

Genellikle tekli masa bayrakları, ikili masa bayrakları,  üçlü masa ve T masa bayrakları olarak imal edilen bu gurup bayrak çeşitleri, isteğe göre çoğaltılarak kullanılacakları alanı renklendirir. 

Türk Masa Bayrakları, Yabancı Ülkelerin Masa Bayrakları, 17 li Türk Ülkeleri Bayrakları başta olmak üzere çok sayıdaki bayrak çeşidinin üretim ve pazarlamasını yapan firmamız, sayısı ve ebatları ne olursa olsun talep edilen sürede teslim etme kapasitesine sahiptir.

 
T tipi ve L tipi masa bayrağı için 8,5 x 24 ebatlar kullanılır.

 

  
 

© 2015. Tüm hakları Karanfil Bayrak’a aittir.