+90 224 328 40 26
+90 530 265 73 08

Ülke Bayrağı

Ülke Bayrağı

Devlet Bayrakları - Yabancı Ülke Bayrakları

Ülke Bayrakları istenilen her ebatta ve özellikte firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Farklı kumaş cinslerine farklı uygulamalar ile yapılan Devlet Bayrakları için genellikle Rashell kumaş üzerine Dijital tekstil baskısı uygulanmaktadır. Fakat diğer tüm kumaş cinlerine uygulama yapılabilmektedir. Baskı yöntemi olarak Dijital tekstil baskı, serigrafi baskı vb. baskı çeşitleri uygulanmaktadır.

 

Yabancı Ülke Bayrakları - Devlet Bayrakları

Ülke Bayrakları istenilen her ebatta ve özellikte firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Farklı kumaş cinslerine farklı uygulamalar ile yapılan Devlet Bayrakları için genellikle Rashell kumaş üzerine Dijital tekstil baskısı uygulanmaktadır. Fakat diğer tüm kumaş cinlerine uygulama yapılabilmektedir. Baskı yöntemi olarak Dijital tekstil baskı, serigrafi baskı vb. baskı çeşitleri uygulanmaktadır. Yabancı Ülke Bayrakları - Devlet Bayrakları  Tüm kumaş çeşitlerine istenilen her ebatta imalat ve üretim yapılmaktadır.

Avrupa Birliği Bayrağı - AB BAYRAĞI - EUROPEAN UNION FLAG

Avrupa Birliği Bayrağı, Kullanım alanları ile ebat ve ölçülerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. AB Bayraklarında Makam Bayrağı, Gönder Bayrağı ( Direkler için ), İç Mekân süsleme bayrakları ile masalarda kullanılan Avrupa Birliği masa bayraklarını ve daha birçok ürünü bu sayfamızda bulabilirsiniz. Firmamız Avrupa Birliği bayraklarını imal edip üretmektedir.

© 2015. Tüm hakları Karanfil Bayrak’a aittir.
Enna Consulting