+90 224 328 40 26
+90 530 265 73 08

Bayrak Çeşitlerimiz

BAYRAK

BAYRAK

Bayrak Türk Bayrağı

Türk Bayrağı
Bayrak tarihten günümüze insanların toprak üzerinde bütünlüğünü ve bağımsızlığını temsil etmiştir. Türk Bayrağı Cumhuriyet'in kuruluşundan günümüze vatanımızın milli birlik ve beraberlik duygusu içinde birliğimizi temsil etmiştir. Türk Bayrağı imalatı ve satışı firmamız 35 yıllık tekstil sektörü tecrübesine sahip olup 1998 yılında “Karanfil Bayrak” markası ile üretimi ve satışı yapılmaktadır.
Ürettimiğimiz bayraklar yurtiçi ve yurtdışı kamu kurum ve kuruluşlara perakende ve toptan satışı yapılmaktadır. Ürettiğimiz Bayraklar 2893 Sayılı Türk Bayrağı Kanunun da belirtilen ebat ve ölçülerde üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ürettiğimiz Türk Bayrakları iç ve dış mekanlarda değişik milli bayramlarda kullanılmak üzere talep edilen ürünler belirtilen adreslere kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Türk Bayrağı üretimi ve satışı firmamız bünyesinde üretilmekte olup, gerek baskı kalitesi gerek kumaşı en üst standartlarda üretilmektedir. Firmamız bünyesinde her ebat Türk Bayrağı satışı,imalatı toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.
 

© 2015. Tüm hakları Karanfil Bayrak’a aittir.