ÜRÜNLERİMİZ / ARAÇ BAYRAĞI

ARAÇ BAYRAĞI


Ülkemizde, düğün, nişan, sünnet, asker uğurlama, özel bir gün kutlaması gibi organizasyonlarda konvoy yapan araçlar, Türk bayrağı takarak, konvoya dahil olduklarını göstermeye çalışırlar. Araç bayrağı olarak bilinen ve genelliklere özel aparatı ile araçların camına takılan bayraklar, firmamız tarafından üretilmektedir.

Araçların kapı camlarına özel aparat ile kolaylıkla takılıp çıkartılabilmesi için özel PVC plastik aparatları ile birlikte farklı ölçülerde bayrak üretimleri yapıyoruz. Bu bayrak çeşitleri arasında Türk bayrağı, siyasi parti bayrakları, spor takımları bayrakları gibi farklı türlerde olabiliyor.

Araç Bayrakları Nasıl Kullanılır?

Firmamız tarafından üretilen araç bayrakları, plastik aparatı ile araç camlarına takılarak kullanılır. Bağlantı aparatı olan PVC plastik kancalı aparat, araç kapı camlarının üst kenarına tutturulur ve iyice sıkıştırılır. Bayrak direği olarak kullanılan, dayanıklı plastik bayrak direği bu aparata takılır. Konvoy halinde seyrederken, araç camlarını tamamen kapatabilir ya da yarıya kadar açabilirsiniz. Takmış olduğunuz bayrak hiçbir şekilde düşmeyecektir. Firmamız, tüm araçlara uyumlu olacak şekilde farklı ölçülerde üretimler yapmaktadır.

Araç Bayrağı Ölçüleri Nasıl Belirlenir?

Firmamız, kişi ve kurumların taleplerine göre her türlü bayrak üretimi yapmaktadır. Araçlarda camlara takılarak kullanılan bayrakların ölçüleri farklı ölçülerde olabileceği gibi genel olarak standart olarak belirlenen ölçüler kullanılmaktadır. Firmamız, müşteri talebine göre tüm bayrak çeşitlerinde özel ölçülendirme yapmaktadır. Araç bayrağı çeşitleri için kullanılan ölçü 30x45 cm olarak belirlenmiştir. ürünlerimiz her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı olması için özel kumaş ürünlerinden üretilmektedir. Müşterilerimiz siparişlerini verirken, konvoy bayrağı olarak verebilmekte ve üretimlerimizi istenilen sayıda hemen yapmaktayız. Ayrıca bağlantı aparatları, siyah ya da beyaz renklerde talebe göre yapılmaktadır.

Araç Bayrağı Tasarımları Nasıl Olmalı?

Türk bayrağının tüm ölçüleri ilgili mevzuatla belirlenmiş ve belirlenen ölçü oranları kullanılarak üretimler yapılmaktadır. Araçlarda konvoy bayrağı olarak kullanılacak olan bayrak çeşitlerinin tasarımlarını standartlara uygun olarak yapıyoruz.

Özel günler için hazırlanan araç konvoylarında araçlara takılan ve tarafımızdan özel tasarlanan bayrak çeşitleri şunlardır;

  • Türk bayrağı,
  • Spor takımları bayrakları,
  • Siyasi parti bayrakları,

Şirketler, fuar gibi çeşitli etkinliklerde reklamlarını daha iyi yapabilmek için şirketlerinin amblem, logo, isim gibi bilgilerin yer aldığı bayrak tasarımlarını bizlerden talep edebiliyorlar. Talebe göre istenilen ölçü ve türlerde seri üretimlerimizi hemen yapıyoruz.

Araç Bayrağı Fiyatları Ne Kadar?

Araç bayrakları, üretimleri standart ölçülerde yapıldığı için üretimi daha hızlı ve kolaydır. Firmamız, tasarımları tamamladıktan sonra bayrak ve araç bayrağı çubuğu üretimlerini birlikte yapıyor. Satış fiyatları da tek bayrak ya da tüm aparatlarıyla birlikte olarak hesaplanıyor. Birim fiyatı olarak oldukça düşüktür. Firmamız, toplu alımlarda, satın alınan bayrak sayısına göre özel indirimli fiyat seçenekleri sunmaktadır. Fiyatlarımız, bayrak ölçülerine ve bayrak çubuğu yapısal özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız ile iletişime geçenler, en uygun fiyat tekliflerini alabilecektir.